Czym jest ubezpieczenie OC w Życiu Prywatnym?

Czym jest ubezpieczenie OC w Życiu Prywatnym?

Jednym z najciekawszych, a zarazem najmniej znanych Ubezpieczeń jest Ubezpieczenie OC w Życiu Prywatnym. Tak jak sama nazwa mówi, ma ono chronić nas w Życiu Prywatnym, tylko co to oznacza?

Ubezpieczenie OC w Życiu Prywatnym?

W ogólnych warunkach w Towarzystwach Ubezpieczeniowych możemy znaleźć takie wyjaśnienie: OC W ŻYCIU PRYWATNYM chroni przed finansowymi konsekwencjami zdarzeń, których skutkiem są szkody osobowe lub rzeczowe spowodowane osobom trzecim. Mówiąc prościej Ubezpieczenie wypłaca odszkodowanie osobie której zniszczyliśmy jej własność lub doznała przez nas urazu.

Dalej jest to niezrozumiałe? Może zdarzyło Ci się jadąc rowerem wymusić pierwszeństwo z samochodem lub zderzyć się z przechodniem? Dziecko zbiło szybę sąsiadom? Nie odśnieżyłeś chodnika, a pieszy skręcił kostkę? Wysiadając z samochodu zarysowałaś torebką samochód obok? Kochany pupil zniszczył dla gości buty? Albo pralka się uszkodziła, w wyniku czego zalała sąsiadów? Od tych i wielu innych zdarzeń chroni nas Ubezpieczenie OC w Życiu Prywatnym.

Ubezpieczenie to często jest dodatkowe do Ubezpieczenia Mieszkania lub Domu. Sprawdź więc czy Ty nie masz swojego Ubezpieczenia OC w Życiu. Jeśli jeszcze nie masz lub chciałbyś dokładnie sprawdzić swoje ubezpieczenie, skontaktuj się ze mną i umów się na spotkanie.

KONTAKT

Powrót do aktualności