Ubezpieczenie NNW dla dziecka

Ubezpieczenie NNW dla dziecka

Dodatkowe zabezpieczenie Naszych pociech

Czym jest ubezpieczenie NNW można przeczytać tutaj:

Czym Jest Ubezpieczenie NNW?

Jeśli interesuję Cię temat dodatkowego zabezpieczenia najmłodszych członków rodziny, zapraszam do przeczytania reszty.

Czy potrzebuję dodatkowego ubezpieczenia, jeśli dziecko jest ubezpieczone w szkole?

Czy jeśli posiadam ubezpieczenie NNW dziecka w szkole, potrzebne jest dodatkowe? Jest to trudne pytanie, na które trzeba udzielić odpowiedzi samemu.

W większości przypadków odpowiedź będzie brzmiała – Tak. Ubezpieczenie Szkolne NNW dziecka jest tylko minimalnym zabezpieczeniem. Ma ono zazwyczaj bardzo niską składkę (zaczynają się już od 30 pln za rok). Jednak przy tak niskiej cenie nie możemy oczekiwać cudów. Świadczenie będzie zaspokajało tylko niezbędne potrzeby.

Przy prywatnym, dodatkowym ubezpieczeniu NNW dla Dzieci możemy liczyć na dodatkowe świadczenia, nie tylko za złamania, skręcenia. Dodatkowo np. zwrócenie kosztów sprzętu medycznego, świadczenie w przypadku odmrożeń/oparzeń, refundację kosztów rehabilitacji itp. Poza tym, niektóre ubezpieczenia szkolne posiadają wykluczenia w czasie zajęć dodatkowych dziecka, piłka nożna, koszykówka itp. Takie zabezpieczenie działa przez 24h w Polsce i zagranicą. 

Rozszerzony zakres NNW dla dziecka może nie będzie odczuwalne finansowo, ale jeśli ulegnie poważnemu wypadkowi, zauważysz i docenisz dodatkowe zabezpieczenie.

Sprawdź koszt takiego ubezpieczenia w Waszym przypadku.

KONTAKT

Powrót do aktualności